tel. 48 360 17 33 email: interdental@interdental.radom.pl

Kosmetyka pielęgnacyjnaKARBOXYTERAPIA

  KARBOXYTERAPIA

Karboxyterapia to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowania do odmaładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.

 

Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie głównie, jako efekt metabolizmu komórkowego. Zaletą KARBOKSYTERAPII jest wykorzystanie naturalnych procesów zachodzących w ludzkich organizmach.

Jak to działa ?

Medyczny dwutlenek węgla, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta. Ilość gazu jest odmierzona i podana śródskórnie lub podskórnie, przy pomocy bardzo cienkiej igły. 

Zabieg powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi. Tym samym poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek.Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu.

 

KARBOKSYTERAPIA  pomoże w zlikwidowaniu cieni pod oczami, redukcji zmarszczek czy blizn. Kolejną zaletą jest mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych oraz remodeling skóry.

Efektem towarzyszącym jest skrócenie się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. Zmiany są widoczne natychmiast. Są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi. 

 

Również komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częsciowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego, prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetyczznego efektu "skórki pomarańczowej".

Dwutlenek węgla jest wydalany z oragnizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Również ten podany podczas zabiegu karboksyterapii, transportowany jest do płuc, a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego, jakim jest oddychanie. 

 

EFEKTY PO ZABIEGU :

  • szczuplejsza sylwetka
  • gładka i elastyczna skóra 
  • redukcja zmarszczek
  • pozbycie się cieni i worków pod oczami
  • pozbycie się blizn

 

Cennik

Sprawdź nasze ceny i zobacz czemu warto nas odwiedzić

więcej

Galeria zdjęć

Zobacz zdjęcia naszego salony, ciekawych wydarzeń i przeprowadzanych zabiegów.

więcej

Promocje

Sprawdź nasze promocje i znajdź cos dla siebie.

więcej

Kontakt z nami

Cosmea Instytut Urody
ul. Wierzbicka 26/44 klatka III (I piętro)
26-600 Radom

tel.: 506 507 236

więcej

copyright © 2015 www.cosmea.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl