tel. 48 360 17 33 email: interdental@interdental.radom.pl

Kosmetyka pielęgnacyjna / ZABIEGI NA TWARZMEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna. Impulsy elektryczne możemy regulować, możemy zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniej charakterystyki impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju skóry, czy części ciała. Równocześnie z mezoterapią wykonujemy mikrodermabrazję końcówką diamentową. Dzięki mikrodermabrazji przygotowujemy skórę do lepszego wchłaniania preparatów oraz masujemy ją zwiększając mikrocyrkulację, dokonujemy drenażu limfatycznego, zwiększamy ukrwienie i dotlenienie.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting oraz redukcja cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, ujędrnienie biustu i dłoni. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni preparat. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym i przyjaznym, nie występuje żadne uczucie dyskomfortu, ewentualnie lekkie mrowienie.

Zabieg zaleca się przede wszystkim w następujących przypadkach:

 • pacjenci palący papierosy
 • pacjenci o zmęczonej skórze
 • pacjenci po zabiegu dermabrazji
 • pacjenci narażeni przez dłuższy czas na działanie słońca
 • pacjentki po porodzie 
 • pacjęci z przebarwieniami 
 • pacjęci ze skórą wrażliwą i suchą

ZABIEG może być wykonywany kilka razy w zależności od stanu skóry I oczekiwań pacjenta. Pomiędzy poszczególnymi zabiegami należy zachować odstępy czasowe co najmniej dwóch tygodni. 

Cena:

 • twarz, szyja dekold - preparaty Acthyderm
  150 zł
 • Pakiet 3 zabiegi +mikrodermabrazja diamentowa GRATIS

Cennik

Sprawdź nasze ceny i zobacz czemu warto nas odwiedzić

więcej

Galeria zdjęć

Zobacz zdjęcia naszego salony, ciekawych wydarzeń i przeprowadzanych zabiegów.

więcej

Promocje

Sprawdź nasze promocje i znajdź cos dla siebie.

więcej

Kontakt z nami

Cosmea Instytut Urody
ul. Wierzbicka 26/44 klatka III (I piętro)
26-600 Radom

tel.: 506 507 236

więcej

copyright © 2015 www.cosmea.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl